Rondleiding? U bent van harte welkom!

In het onderstaande filmpje krijgt u een indruk van de onderbouw in onze school. Maar een school uitzoeken voor uw zoon of dochter, kan niet van achter uw beeldscherm. U wilt de sfeer proeven en kunnen voelen of onze school een fijne plek voor uw kind is om te leren en te groeien. Ook nu er allerlei maatregelen zijn door het COVID-19 virus, bent u van harte welkom om een afspraak te maken voor een rondleiding.

Onze directeur leidt u vol trots rond, geeft informatie over onze school en beantwoordt al uw vragen. Daarbij houden wij natuurlijk wel 1,5 meter afstand en dragen wij tijdens het lopen door de school een mondkapje.

Omdat het belangrijk is dat u de sfeer kunt proeven op onze school, vindt de rondleiding bij voorkeur onder schooltijd plaats, dus tussen 8:30 – 14:00 uur.

Voor het afspreken van een rondleiding of als u vragen heeft, kunt bellen met Margot Timmerman op 030-6055649 of een e-mail sturen naar margottimmerman@stichtingrobijn.nl.

U bent van harte welkom!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *